Gépipari gyártással foglalkozó gyártó partnerünk részére keresünk

 Vevői Kapcsolattartó Mérnök

 (HF 9-6752)

 munkatársat.

Feladatai

  • Egyedi gyártásra érkező megrendelésekre árajánlatok készítése, szerződéskötés,
  • Tárgyalások, projektek lebonyolítása,
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnerekkel,
  • Műszaki tanácsadás,
  • A teljes értékesítési és gyártási folyamat nyomon követése.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Tárgyalóképes idegen nyelv tudás (ANGOL vagy FRANCIA vagy NÉMET),
  • Termelő cégnél, műszaki értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, mobiltelefon

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Kelet-Pest megye vagy Észak-Bács-Kiskun megye
  • Munkakezdés: Azonnal.
  • Nem autóipar.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
 küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a „HF 9-6752”-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése