Ez az állas inaktív

Vevői kapcsolattartó mérnök - Bábolna (Referenciaszám: HM-2214)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.12.06.
Jelentkezési határidő: 2017.12.16.
Hirdetés azonosító: 1234154

Feladatok:

  • A felelősségi körébe tartozó termékcsaládoknál felmerülő minőségi problémák kezelése
  • Folyamatok, termékek minőségének fejlesztése
  • Termékek, folyamatok vagy a rendszer nem megfelelősége esetén vizsgálat indítása
  • Gyökérok elemzések elvégzése, valamint a szükséges akciók bevezetése
  • Reklamációkezelés, kivizsgálások elvégzése, illetve a 8D riport elkészítése
  • Minőségbiztosítási vizsgálatok dokumentálása, időszakos jelentések készítése a vevők részére
  • Minőségi szabványok betartatása, dokumentálása

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Autóipari minőségirányítási rendszerek ismerete (pl. ISO/TS16949)
  • Minőségtechnikák alkalmazása (8D, FMEA, CP, 5Why, Ishikawa)
  • MS Office programok magas szintű ismerete
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, felelősségvállalás

Amit kínálnak:

  • Versenyképes bérezés és cafeteria
  • Szakmai és nyelvi képzések vállalaton belül
  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi munkavégzésre lehetőség
  • Modern, fiatalos, családias hangulatú munkakörnyezet
  • Stabil munkahely

A munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye, Bábolna

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-2214-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Minőségbiztosítási menedzser, Mérnök / Műszaki, Minőségbiztosítási mérnök, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Vevőszolgálat
Régió Komárom-Esztergom
Bábolna
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű