www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (logisztikai területre)

  • A hirdetés 233 napja lejárt

Német autóipari, műanyag fröccsöntéssel és szereléssel foglalkozó X. kerületi cég
hosszú távú munkalehetőséget ajánl

munkakörbe

Feladatok:

  • Napi vevői kapcsolattartás
  • A vevőktől érkező rendelések / előrejelzések rögzítése, ütemezése, eltérések, problémák kezelése
  • Teljesítések ellenőrzése, extra fuvarköltségek tervezése
  • Késztermék készlet optimális szinten tartása
  • Kiszállítások szervezése
  • Vevői internetes portálok használata

Képzettség:

  • Felsőfok – logisztikai szakirány, specializáció (főiskola, egyetem)

Elvárás:

  • Min. 3 éves autóipari környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív német nyelvtudás - Középfok/kommunikációképes szint
  • Gyakorlati tapasztalat vevői kiszolgálás és vevői kapcsolattartás területén
  • Elkötelezettség
  • Önállóság
  • Megbízhatóság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Számítógépes ismeretek
  • Csapatmunkára való nyitottság
  • Analitikus gondolkodásmód, precíz munkavégzés
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő fizetés
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Utazási támogatás
  • Cafetéria
  • 13. havi fizetés
  • Karrierlehetőség
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál

Magyar és német nyelvű Önéletrajzot küldjenek.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német