www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó (Heves megye)

  • A hirdetés 903 napja lejárt
Nemzetközi, autóelektronikai partnercégünk megbízásából keresünk szakembert, logisztikai csapatukba, az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Vevői megrendelések kezelése
  • Gyártás-tervezésben való aktív részvétel
  • Szállítással kapcsolatos ügyintézés
  • Ügyfél-gondozás, -látogatás
  • Vevői reklamációk fogadása, probléma-megoldás

 Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági végzettség
  • néhány éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • magabiztos német-, vagy francianyelv-tudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság, lelkes, precíz munkavégzés

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk!
Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!

Link megjelenítése