www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó, gyártástervező

  • A hirdetés 1134 napja lejárt

                                                                          Jelige: 2014_EB_VKGy

Feladatok:

  • Vevői igények kezelése SAP rendszerben
  • Kiszállítással és a transport csoporttal való együttműködés a kiszállításokkal kapcsolatban
  • Vevőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői igények összehangolása a gyártással illetve az SAP rendszerrel
  • Gyártási terv elkészítése

Elvárások:

  • BSc. vagy MSc. felsőfokú mérnöki/közgazdasági végzettség
  • Német és/vagy angol kommunikációs szintű nyelvtudás. Preferált nyelv a német
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, nagyfokú terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • Jó kommunikációs készség, kiváló elemző képesség

Jelentkezésemmel hozzájárulok ahhoz, hogy a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az általam a jelentkezés során megadott személyes adataimat (továbbiakban: adatok) a társaság munkaerő toborzási tevékenysége céljából az információs önrendelkezési jogról és az információszabadságról szóló 2011. évi CXII. tv. rendelkezéseivel összhangban kezelje. Az adatok a Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. humán erőforrás osztályának, valamint a jelentkező képzettségének és tapasztalatának megfelelő szakmai szervezeti egységnek, illetve a szakmai alvállalkozóknak a munkatársai ismerhetik meg. A Robert Bosch Energy and Body Systems és a Robert Bosch Power Tool Kft. az adatokat szakmai alvállalkozóinak továbbíthatja. Az adatokat, amennyiben Ön azok törlését korábban nem kéri, a rendelkezésre bocsátástól számított 5 (öt) év múlva töröljük.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol