www.cvonline.hu

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / GYÁRTÁS

Régió:

Vas

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 778437
lejárt

  Ügyfelünk egy világszinten ismert és elismert gyártó cégcsoport magyarországi egysége Szombathely közelében.
Vevőik kiemelt kezeléséhez dedikált kapcsolattartót keresnek most csapatukba, olyan szakember személyében aki nagyon jól beszél angolul, hasonló pozícióban szerzett már tapasztalatot, vevőorientált, önálló, aktív szakember.

A pozíció:

Feladatok:

  • Az ügyféligények pontos kezelése és nyomon követése (árak, rendelések, módosítások tekintetében)
  • Teljes rendelésfeldolgozás
  • Az új ügyfél projektek koordinálása
  • A megrendelések és az átfutási idők nyomon követése
  • A vevői panaszok nyomon követése, kapcsolattartás a minőségbiztosítással, termeléssel

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, mely a napi használathoz szükséges
  • Jó kommunikációs és szervezési ismeretek
  • Legalább 3-4 éves tapasztalat hasonló pozícióban
  • MS Office ismeretek
  • Képesség az önálló munkavégzésre
  • Pontos és megbízható személyiség, rugalmasság

Előnyök:

  • SAP ismerete

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Vas megye

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Idegen nyelvű ügyfélszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb

Egyéb információk:

  • A munkavégzés helye : Szombathely környéke
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy angol és magyar szakmai önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Angol Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió
Vas