www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó és logisztikai munkatárs

  • A hirdetés 1015 napja lejárt

 Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk gyártási tevékenységet folytató, külföldi tulajdonban lévő bútoripari vállalat.
Részükre keresünk rendkívül precíz és egyben agilis munkatársat a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Kapcsolattartás a külföldi vevőkkel;
Megrendelések visszaigazolása, termelés felé továbbítása;
Árajánlatok elkészítése;
Adminisztrációs feladatok ellátása - Excel + saját rendszer;
Ad-hoc jellegű problémák megoldása (pl. szállítási problémák, vevői módosítási igények lekövetése).

Követelmények:

Min. középfokú végzettség;
Aktív angol nyelvtudás - mivel Partnerünk leginkább külföldi vevőkkel áll kapcsolatban és a nyelvet napi szinten kell használni szóban és írásban egyaránt;
Releváns tapasztalat (akár logisztika, ügyfélszolgálat, asszisztencia területén);
Excel ismeret;
Elsősorban, a bejárás miatt, tatabányai pályázók jelentkezését várjuk.

Amit ügyfelünk kínál:

Erzsébet-utalvány;
Versenyképes jövedelem;
Munkaidő: 8-16:30;
Flexibilitás.

Munkavégzés helye:

Tatabánya
Helyek Tatabánya
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség -