VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ ÉS BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ - NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Régió:

Bács-Kiskun
Budapest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.02.27.
Hirdetés azonosító: 778474
lejárt

  Ügyfelünk - szalma gyártó és forgalmazó cég - évek óta folyamatosan növekvő vállalkozás. Elsősorban Németországba és Ausztriába értékesítenek darált, portalanított szalmát, melyet lóalomként, istállóalomként használnak fel.
A kapcsolattartói feladatok elvégzéséhez keresnek munkatársat, aki tökéletesen beszél németül.

A jelenlegi pozíció megnevezése:

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás e-mailen és telefonon az ügyfelekkel;
  • Új ügyfelek felkutatása;
  • Árajánlatok készítése, fuvarszervezés;
  • Külföldi kiállításokon való részvétel.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség;
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás;
  • Néhány éves vevői kapcsolattartó VAGY üzletkötő munkakörben szerzett tapasztalat;
  • „B” kategóriás jogosítvány;
  • Pontos, precíz, munkavégzés;
  • Kommunikatív, kedves, közvetlen személyiség.

Juttatások, ajánlat:

  • Lelkes, motivált csapat;
  • Stabil alapfizetés és teljesítményarányos jutalék;
  • Notebook;
  • Telefon várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Bács-Kiskun megye
  • Budapest

Pozíció területei:

  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Területi képviselő/Üzletkötő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Eladó/Kereskedő
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Key Account Menedzser/Sales menedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Termékmenedzser
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Direkt-/telefonos értékesítés
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Export sales

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű anyaggal pályázzon (fénykép, motivációs levél, önéletrajz)!

Nyelvtudás:

  • Német Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam
  • Főiskola
  • Egyetem

Kategória
Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió
Bács-Kiskun