www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó - CSR

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.03.24.
Hirdetés azonosító: 973551

Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az SGS divízióba

VEVŐI KAPCSOLATTARTÓ / CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

Feladat

  • Kapcsolattartás a vevővel
  • Beérkező vevői rendelések feldolgozása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Levelek/kérések határidőn belüli kezelése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása
  • Napi szintű kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Program manager és a Vevő által kért jelentések és riportok összeállítása

Elvárások

  • Folyékony orosz és angol nyelvtudás
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó csapatjátékos
  • Pontosan, precíz munkavégzés
  • Képesség összetett és változatos feladatok elvégzésére

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem,
  • Alapbéren felül kiemelkedően magas cafeteria juttatás,
  • Bejárástámogatás
  • Kiváló, fiatalos munkahelyi légkör