www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó csoportvezető (Ref.szám: NB-897)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.07.28.
Hirdetés azonosító: 817267

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat (min.4-5 fő irányításában)
  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret
  • Magabiztos angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Jó szervező készség
  • Terhelhetőség, jó munkabíró képesség
  • Csapatjátékos

Előny:

  • Német nyelvtudás
  • Vevői kapcsolattartásban szerzett tapasztalat
  • Kiszállítás szervezésben szerzett gyakorlat

Feladatok:

  • A vevői kapcsolattartó csoport munkájának megszervezése, koordinálása és szakmai támogatása
  • A csoport munkájának folyamatos fejlesztése, ellenőrzése
  • Kimutatások és beszámolók készítése, valamint azok prezentálása
  • Az SAP rendszerben a munkájával összefüggő adatok szükségszerű karbantartása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Veszprém

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dinamikusan fejlődő multinacionális hátterű autóipari cég számára toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-897-ös referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Németh Brigittánál a 20-911-5756-os mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Régió Veszprém
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő