www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.09.22.
Hirdetés azonosító: 1078564

Tech People FEJLÉC

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Multinacionális, műanyagipari gyártó megbízónk részére, Közép-Kelet Európát ellátó R&D és gyártó központba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba

Vevői kapcsolattartó (AB)

Feladatok:
  • Vevőkör gondozása - key account management
  • Vevői kapcsolattartás, új igények felmérése
  • Anyagfejlesztési projektek menedzselése, szakértő vevő tájékoztatás, kapcsolattartás
  • Új termékek piaci bevezetése
  • Rendelésállomány adminisztrációjának naprakészen tartása
  • Rendelések nyomonkövetése, vevői igények menedzselése
  • Vevői rendelések ütemezett kiszolgálásának ellenőrzése

Elvárások:
  • Vegyészmérnök, Anyagmérnök vagy Gépészmérnök (polimer technológia szakirány) diploma,
  • Műanyagipari, polimer technológiai, fröccsöntési, extrudálási, egyéb műanyagipari technológiai ismeretek és a szakterület szeretete
  • Aktív, stabil kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • 1-2 év műanyagipari termékeket (is) gyártó cégnél szerzett tapasztalat, de ambícókkal teli pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
  • Jó adminisztratív képességek (MS Word, Excel)
  • Jó kommunikációs képesség, vevőorientált attitűd

Amit a cég kínál:
  • Élvonalbeli új fejlesztések, új technológiák alkalmazása
  • Magasan kvalifikált, családias hangulatú csapat
  • Stabil multinacionális céges háttér
  • Versenyképes jövedelem
  • Nemzetközi háttér

Kezdés: Amint a pályázó részéről lehetséges
Juttatási csomag: versenyképes
A foglalkoztatás formája: teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
A munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Tech People LÁBLÉC