www.cvonline.hu

Vevői kapcsolattartó – minőségirányítási mérnök

  • A hirdetés 996 napja lejárt

A ZF Konszern magyarországi leányvállalata, az egri telephelyű, sebességváltókat gyártó ZF Hungária Kft. munkatársat keres az alábbi felelősségteljes és nagy szakmai kompetenciát igénylő pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás üzleti és belső partnerekkel
  • Részvétel a problémamegoldó csapat munkájában
  • Vevői vagy belső reklamációk kezelése
  • Vevői auditok szervezése
  • Minőségirányítási rendszer karbantartása, felügyelete
  • Operatív tevékenység a felmerülő műszaki és minőségirányítási kérdések megoldásában
  • Projektek támogatása a termék jóváhagyási folyamat során

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • ISO/TS 16949 követelményeinek ismerete, alkalmazási gyakorlata
  • Német és/vagy angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Együttműködő, segítő magatartás a munkatársakkal, illetve külső és belső partnerekkel
  • Aktív, igényes, felelősségteljes munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Minőségirányításban alkatrészgyártás területén szerzett 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenységet egy nemzetközi nagyvállalatnál;
  • részvételi lehetőséget nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben;
  • karrierlehetőséget, folyamatos továbbképzést és tréningprogramokat

ZF Hungária Kft.

3300 Eger, Kistályai u. 2.

Dávid Nikolett

személyügyi munkatárs

Link megjelenítése

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol