www.cvonline.hu
Vevői kapcsolatok gyakornok (Referenciaszám: PJ4349)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.03.30.
Jelentkezési határidő: 2016.04.06.
Hirdetés azonosító: 1024322
lejárt

XIII. kerületi partnerünk megbízásából keresünk gyakornokot a következő pozícióba:

Vevői kapcsolatok gyakornok

Feladatok:
- Riportok, előrejelzések készítése
- Manager munkájának napi szintű támogatása
- Együttműködés társosztályokkal (sales, planning,customer service)
- Fejlesztések támogatása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Heti 20 óra vállalása

- Erős analitikus, statisztikai, matematikai és szervezői készségek; precizitás
- Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
- Minimum középfokú angol nyelvtudás
- Jártasság MS Office (főleg Excel) használatában

Amit partnerünk kínál:
- Multinacionális környezet
- Fejlődési és előrelépési lehetőség

Kérjük, angol és magyar önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.