Nemzetközi autóipari gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VEVŐI-ÉS GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 11-7453)

pozícióba.

Feladatok:

  • Minőségbiztosítási folyamatok fejlesztése, figyelemmel kísérése,
  • Ügyfelekkel történő kapcsolattartás, vevői reklamációk vizsgálata,
  • Control plan-ek létrehozásában közreműködés.
  • A gyártás során felmerülő problémák kezelése, szükség esetén javító intézkedések hozása,

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat (előny: autóipar),
  • Aktív, jó angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Munkavégzés helye: Kelet-Pest környéke.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7453"-as referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése