Biztos háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő, nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk

VEVŐI ÉS GYÁRTÁSI MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

 (HF 10-6866)

 munkatársat.

 Feladatok:

  • Felelős a Vevő reklamációk kezelésének és a 8D riportoknak kiváló minőségéért,
  • Aktívan részt vesz a gyártási folyamatok minőséget érintő fejlesztésében, modernizálásában, a helyesbítő intézkedések bevezetésében,
  • Folyamatosan követi a Vevői minőség mérőszámait, és a Vevői elégedettség adatokat,
  • Vevői auditokon képviseli a céget,
  • Rendszeresen auditálja a gyártási folyamatokat.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki vagy logisztikai vagy minőségügyi végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat és/vagy végzettség (pályakezdő és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!)
  • Aktív ANGOL nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb:

  • A munkavégzés helye: Pest megye észak-keleti régiója,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 9-6866"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése