www.cvonline.hu

VEVŐI ÉS BESZÁLLÍTÓI TISZTASÁGI AUDITOR-MÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 996877

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Vevői tisztasági igények összegyűjtése
  • A gyáron belüli tisztasági szabvány működésének ellenőrzése
  • Belső tisztasági auditok lebonyolítása
  • A tisztasági helyzet fejlesztésére irányuló javaslattétel
  • Beszállítói tisztasági auditok elvégzése
  • Tisztasági eredmények nyomon követése, eltérések esetén javaslat a javításra
  • Tisztasági reklamációk kezelése

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Auditori ismeretek
  • Hibafeltárási gyakorlat
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Kimagasló konfliktuskezelési készség
  • Vevőorientált hozzáállás

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐI ÉS BESZÁLLÍTÓI TISZTASÁGI AUDITOR-MÉRNÖK, Észak-Dunántúl

Kategória

Mérnök / Műszaki

Régió

Magyarország