Vevői elégedettséget támogató mérnök gyakornok (Referenciaszám: PJ4772)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.17.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1069713
lejárt

Váci partnerünk megbízásából keresünk diákot a következő pozícióba:
Vevői elégedettséget támogató mérnök gyakornok

Feladatok:
- Bejövő e-mailek kezelése, reklamációkkal kapcsolatos ügyintézés
- Reklamációkkal kapcsolatos minőséget biztosító folyamatok riportálása

- Javító intézkedések kialakítása, bevezetése és hatékonyságának ellenőrzése
- Lehetséges installálási problémák megvizsgálása, analizálása és megoldása
- Vevőt kiszolgáló mérnökök oktatásának megszervezése, koordinálása

Elvárások:
- Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony (preferáltan mérnökségi vagy project menedzsment szakirányon)
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Kreatív problémamegoldás
- Heti 20-32 óra vállalása
- Nyitott, rugalmas, dinamikus hozzáállás
- Egyénileg és csapatban is sikeres munkavégzés
- Önálló, magabiztos személyiség

Kérjük, önéletrajzodat csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldd el jelentkezésedet Farkas Margit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válaszd, mert így adataid gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.