www.cvonline.hu

Vevői diszponens (Gy-M-S)

  • A hirdetés 1205 napja lejárt

Győr-Moson-Sopron megyei autóipari megbízó Partnerünk részére keresünk Vevői diszponens munkatársat, az alábbi feladatokkal és elvárásokkal.

Feladatok:

  • A rendelésállomány nyomon követése a vevői / gyártási igények alakulásának megfelelően.
  • Anyaghiány és az extra fuvarok elkerülése, minimális szinten tartása
  • Késedelmes beszállítók, elmaradások sürgetése.
  • Szállítmányozással való kapcsolattartás.
  • Vevőkkel való kapcsolattartás.
  • Vállalatirányítási rendszer diszpozitív alapadatainak feltöltése, karbantartása
  • Adatszolgáltatás, riportok készítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség, logisztikai végzettség előny
  • Hasonló területen eltöltött minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Magas stressztűrő képesség

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő