www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Vevői adatkezelő adminisztrátor
pozíció betöltésére

Leendő munkatársunk az európai és észak-amerikai Credit szervezet tagjaként munkáját az Alcoa cégei javára végzi Székesfehérváron.

Feladatok:

  • Vevőfolyószámla program napi kezelése,
  • Speciális vevőfolyószámlák előkészítése és kiküldése e-mailben,
  • Kiküldött e-mailek regisztrációja,
  • Beérkező levelek feldolgozása, a kredites kollégák bevonásával,
  • Számla másolatok kiküldése,
  • Beérkezett fizetés ígéretek rögzítése,
  • Napi riportok futtatása a kredit szervezet számára.

Elvárások:

  • Magas szintű angol nyelvtudás (további európai nyelv ismerete előny, pl. francia, német, olasz, spanyol),
  • Folyamatfejlesztés, automatizálás érdekében Macro írás készség, VBA, SQL alkalmazásszintű ismerete,
  • Táblázatkezelő program (Excel) magas szintű ismerete,
  • Számítógép magas szintű ismerete, kezelése (MS Office),
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal