www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Vevői adatkezelő adminisztrátor
pozíció betöltésére

Leendő munkatársunk az európai és észak-amerikai Credit szervezet tagjaként munkáját az Alcoa cégei javára végzi

Székesfehérváron.

Feladatok:

  • Vevőfolyószámla program napi kezelése
  • Speciális vevőfolyószámlák előkészítése és kiküldése e-mailben
  • Kiküldött e-mailek regisztrációja
  • Beérkező levelek feldolgozása, a kredites kollégák bevonásával
  • Számla másolatok kiküldése
  • Beérkezett fizetés ígéretek rögzítése
  • Napi riportok futtatása a kredit szervezet számára
  • Folyamatfejlesztés, automatizálás

Elvárások:

  • Magas szintű angol nyelvtudás (további európai nyelv ismerete előny, pl. francia, német, olasz, spanyol)
  • Táblázatkezelő program (Excel) magas szintű ismerete
  • Számítógép magas szintű ismerete, kezelése (MS Office)
  • Erkölcsi bizonyítvány, melyet a vállalat intéz
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
ALCOA Karrieroldal