www.cvonline.hu

Vevőfolyószámla-könyvelő svédnyelv-tudással

  • A hirdetés 1240 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projekt menedzsment szolgáltatásokat.

 Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Vevőfolyószámla-könyvelő

svédnyelv-tudással

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Fő feladatok:

  • Különböző vállalatok vevői számláinak könyvelése,
  • Vevői fizetések könyvelése,
  • Függõ tételek rendezése,
  • Számviteli számlák egyeztetése,
  • Analitika zárása,
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal,
  • Kimutatások, riportok készítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Svéd nyelvtudás
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség
  • Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier és kibontakozási lehetõség nemzetközi környezetben

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon az alábbi linken.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Svéd