www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 743125
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális, TIER1-es autóipari beszállító Partnercégünk folyamatosan bővülő, fiatalos csapatába keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi pozícióba:

Vevőfolyószámla-könyvelő svéd nyelvtudással (AK-076)

Feladatok:

  • Különböző vállalatok vevő számláinak könyvelése,
  • Vevői fizetések könyvelése,
  • Függő tételek rendezése,
  • Számviteli számlák egyeztetése,
  • Analitika zárása,
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal,
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli),
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Aktív erős középfokú svéd nyelvtudás,
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office),
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség,
  • Pontosság, önállóság, jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Egyéb nyelv ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • biztos háttér, stabil munkahely,
  • tanulási, fejlődési lehetőség,
  • a régióban kiemelkedő fizetés,
  • bónuszrendszer,
  • béren kívüli juttatások.

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC