www.cvonline.hu

Vevőfolyószámla könyvelő spanyol és angol nyelvtudással

  • A hirdetés 460 napja lejárt

Sapa Shared Services, as internal service provider of Sapa AS, delivers end-to-end IS/IT and financial services to Sapa locations globally. Shared Services’ major hub is located in Székesfehérvár.
Fields of expertise:

  • Financial Shared Services
  • IT Operations and Support
  • IT Architecture
  • Application services and IT development
  • Program – and Project management
  • ERP Deployment
  • ERP Functional Support

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Különböző vállalatok vevői számláinak könyvelése.
  • Vevői fizetések könyvelése
  • Függő tételek rendezése.
  • Számviteli számlák egyeztetése.
  • Analitika zárása.
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal.
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli)
  • Legalább kommunikációs szintű spanyol nyelvtudás szóban és írásban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv ismerete előny
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon! Kattints a "Jelentkezés" gombra.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő