www.cvonline.hu

Vevőfolyószámla-könyvelő (Lengyel nyelvtudással)

  • A hirdetés 494 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vevőfolyószámla-könyvelő

Lengyel nyelvtudással

Feladatok:

  • Különböző vállalatok vevői számláinak könyvelése

  • Vevői fizetések könyvelése

  • Függő tételek rendezése

  • Számviteli számlák egyeztetése

  • Analitika zárása

  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal

  • Kimutatások, riportok készítése

  • Proaktív hozzájárulás a vállalat és az EHS működéséhez

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli területen)

  • Kommunikációs szintű angol ÉS lengyel nyelvtudás

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem és kompenzációs csomag

  • Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel

  • Szakmai továbbképzések

Munkavégzés helye:

  • Fejér megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre és regisztráljon a Link megjelenítése oldalon.

Helyek Székesfehérvár
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő