www.cvonline.hu

Vevőfolyószámla könyvelő angol nyelvtudással

  • A hirdetés 724 napja lejárt

A Sapa Shared Services globális szolgáltató központként a Sapa AS leányvállalatai részére nyújt pénzügyi, informatikai és projektmenedzsment szolgáltatásokat.

Székesfehérvári csapatunk főbb szakterületei:

  • Pénzügyi és Adminisztrációs Központ
  • IT Üzemeltetés és Támogatás
  • IT Architektúra
  • Applikációs Szolgáltatások
  • Program- és Projektmenedzsment

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Különböző vállalatok vevői számláinak könyvelése
  • Vevői fizetések könyvelése
  • Függő tételek rendezése
  • Számviteli számlák egyeztetése
  • Analitika zárása
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kimutatások, riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú/középfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Egyéb nyelv ismerete előny
  • Számítástechnika felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • Ügyfélorientált problémamegoldó képesség
  • Pontosság, önállóság
  • Jó kommunikációs készség

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, teljesítmény alapú prémium
  • Sikerorientált, lendületes és motivált csapat
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező nemzetközi vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzod töltsd fel Karrier oldalunkon a "Jelentkezés" gombra kattintva.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhatsz.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol