www.cvonline.hu
Vevőfolyószámla-egyeztető (Budaörs - októberig)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.06.07.
Jelentkezési határidő: 2016.06.14.
Hirdetés azonosító: 1033878
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Energiaszektorban működő, budaörsi multinacionális partnerünk számára keresünk az átmenetileg megnövekedett munkába besegítő SZÁMVITELI KISEGÍTŐ KOLLÉGÁT októberig.

Feladatok:

- Az üzleti tevékenység naprakész, pontos, teljes körű és a vonatkozó jogszabályoknak, valamint a vállalati belső előírásoknak megfelelő számviteli (főkönyvi) nyilvántartása
- Vevőfolyószámla-egyeztetés
- A főkönyvelő munkájának támogatása
- Adminisztratív feladatok ellátása számviteli területen
- Projektjellegű feladatok ellátása

Követelmények
- Mérlegképes könyvelői bizonyítvány előny
- 1-2 év tapasztalat releváns területen
- Kiváló problémamegoldó készség
- Valamilyen ERP-rendszerben szerzett tapasztalat
- Csapatjátékos hozzáállás
- Rugalmasság

- Versenyképes kompenzációs csomag
- Hosszú távú lehetőség
- Jó hangulatú csapat
- Fejlődési lehetőség