www.cvonline.hu

Vevő kiszolgáló

  • A hirdetés 1092 napja lejárt

exkluzív delicatesse üzletbe

A Piccante Delicatesse (Link megjelenítése) 2007 óta nyújt kiemelkedő szolgáltatást a II. és III. kerület határában minden kedves vásárlója részére. Üzletünkben megtalálhatóak a magyar, olasz, spanyol és még sok más ország konyhaművészetének szinte minden terméke, kiegészítője.

Célunk, hogy a legfinomabb és legkülönlegesebb ételeket, ízesítőket juttassuk el minden kedves vendégünk otthonába.

Budai exkluzív Delicatesse üzletbe keresünk szakképzett, tapasztalt munkatársat.

Feladatok:

  • az üzlet vevőinek magas színvonalú tájékoztatása és szakszerű kiszolgálása, minden területen (hentesáru, sajtok, szárazáru, üdítő és alkoholos italok..stb)
  • pénztárkezelés
  • az üzlettérben mindennaposan elforduló egyéb feladatok ellátása

Elvárások:

  • „kereskedői”, vevőközpontú  szemlélet és mentalitás
  • kereskedelmi tapasztalat (lehetőleg hasonló területen)
  • jó kommunikációs készség
  • megbízhatóság, önállóság
  • munkabírás, rugalmasság

Előny:

  • értékesítendő exkluzív termékek ismerete
  • előzőleg hasonló munkakör betöltése
  • angol nyelvtudás

Amit ajánlunk:

  • kiemelkedő kereseti lehetőség
  • barátias munkalégkör

Kérjük, kizárólag fényképes önéletrajzzal jelentkezzenek, az alábbi e-mail címen!

Kizárólag az álláshirdetésben leírt feltételeknek megfelelő, előképzettséggel és szakmai múlttal rendelkező jelölteket várunk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő