www.cvonline.hu

Vevő kapcsolattartó

  • A hirdetés 1026 napja lejárt

A holland TenCate Enbi magyarországi leányvállalata, mely vezető szerepet tölt be az irodai gépek, másolók, faxok, nyomtatók, valamint bankjegykezelő berendezésekhez szükséges gumiipari termékek; valamint a megújuló energiaforrások hőtároló rendszereinek szigetelésének gyártásában, az alábbi pozícióba keres munkatársat:

VEVŐ KAPCSOLATTARTÓ

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vállalat külföldi vevőivel, Key Account menedzserekkel
  • Vevői rendelések adminisztrációja, kezelése
  • Kapcsolattartás a termeléssel, beszerzéssel és a mérnökséggel
  • Kiszállítások adminisztrációja, számlák kiállítása
  • Kintlevőségek kezelése
  • Bármilyen adhoc probléma kezelése, kommunikációja

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Minimum 1 éves termelő vállalati tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés, kreativitás, proaktív hozzáállás,
  • Kereskedelmi irányultság

Előnyt jelent:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Műszaki tudás, tapasztalat

Bérezés és juttatás: megegyezés szerint.

Jelentkezés: magyar és német nyelvű önéletrajzát várjuk az alábbi e-mail címre.

Kapcsolattartó: Haváné Bakos Leonóra

Ten Cate Enbi Kft.,

H-2651 Rétság, Ipari park 6.

Helyek Nógrád
Kategória Gyártás / Termelés
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német