www.cvonline.hu

Vevő kapcsolattartó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.01.
Hirdetés azonosító: 1097722

Nemzetközi háttérrel rendelkező, fémipari tevékenységgel foglalkozó partnercégünk, saját csapatába keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • kapcsolattartás a gyártás és vevő között
  • megrendelések pontosítása, visszaigazolása
  • gyártásközi pontosítások kommunikálása

Elvárások:
  • műszaki ismeretek
  • német nyelvismeret

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • kihívásokkal teli munkakör
  • szakmai fejlődési lehetőség egy professzionális környezetben

Előnyök:
  • 2-3 éves fémipari területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Német

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük a hirdetésben megadott címre küldje el önéletrajzát.

Munkavégzés helye:
  • Mórahalom