www.cvonline.hu

Vetőmag ágazatvezető

  • A hirdetés 262 napja lejárt

Mezőgazdasággal foglalkozó megbízó partnerünk részére keresünk Dél-dunántúli munkavégzéssel leendő munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A vetőmag ágazatban lévő előállítási, feldolgozási, valamint a kísérleti/kutatási tevékenység irányítása.

  • A vetőmag ágazat középtávú és éves terveinek elkészítése.

  • Az ágazat eredményességének biztosítása, termelési hatékonyság növelése.

  • Szakmai irányvonal meghatározása a saját és piaci kutatás és fejlesztési eredmények figyelembevételével.

  • Részt vesz az ágazat beruházási és felújítási terveinek elkészítésében és az elfogadott tervek megvalósításában.

  • Részt vesz a vetőmag ágazattal összefüggő szerződések megkötésében és figyelemmel kíséri azok teljesülését.

Elvárások:

  • Felsőfokú agrármérnök vagy gépészmérnök végzettség

  • Minimum 3-5 éves releváns vezetői tapasztalat

  • MS Office felhasználói szintű ismeret

  • B típusú jogosítvány

  • Angol nyelvtudás

Személyes kompetenciák:

  • Jó kommunikációs képesség

  • Innovatív, proaktív személyiség

  • Magas szintű szakmai érdeklődés az agráripari technológiák iránt

Előny:

  • Vetőmagüzemi vezetői tapasztalat

  • SAP vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli munkakör

  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Baranya Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével Juhász Lotti Junior HR Tanácsadó részére a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.