Veszprémi minőségellenőr, csomagoló - Diákmunka (Referenciaszám PJ3496)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.03.18.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 919783
lejárt

Veszprémi műanyaggyártó partnercégünk megbízásából

Minőségellenőrzés, csomagolás

munkakörbe keresünk diákokat

Amit kínálunk:

- Hosszú távú munkalehetőség

- Műszakpótlékok

- Akár barátaiddal együtt is vállalhatsz munkát

- Műszakrendes munkaidő (H-P: 6-14, 14-22 és 22-06)

Feladat:

- Könnyű fizikai munka

- Műanyag alkatrészek válogatása, összeszerelése, ki- és becsomagolása

Elvárások:

- Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

- Heti 2-3 alkalom vállalása, hosszú távon

- Megbízhatóság

Munkavégzés helye: Veszprém

Várható kezdés: azonnal

Kérjük, jelentkezz e-mailen a E-mail cím megjelenítése címen, érdeklődj a 20/590-03-38, 22/793-299 telefonszámon vagy irodánkban személyesen a 8200 Veszprém, Brusznyai Árpád utca 6. szám alatt.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.