www.cvonline.hu

Veszélyes-hulladék kereskedő

  • A hirdetés 1098 napja lejárt

 A Debrecenben működő Kristály-99 Környezetgazdálkodási, Szolgáltató Kft., a hulladékgazdálkodási piac egyik jól ismert, nemzetközi hátterű szolgáltatója. Fő tevékenységi területei a hulladékszállítás, - hasznosítás és – ártalmatlanítás mellett a környezetvédelmi szakértés, a környezetvédelmi kárfelmérés és kárelhárítás, a  legkülönbözőbb környezetvédelmi beruházások tervezése és kivitelezése, valamint a  tartályvizsgálat és - tisztítás.

 A cég fiatalos, dinamikus csapatának erősítésére keresünk munkatársat

 munkakörbe az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • új ügyfelek megkeresése,
  • meglévő ügyfelek teljes körű kiszolgálása,
  • hulladékkezelési szolgáltatások, - kapacitások értékesítése

Követelmények:

  • értékesítésben (elsősorban szolgáltatásértékesítésben, hulladékgazdálkodásban) szerzett többéves szakmai tapasztalat,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • magas szintű problémamegoldó képesség,
  • megbízható, sikerorientált személyiség,
  • önálló munkavégzés,
  • felelősségtudat,
  • számítógépes felhasználói ismeretek (Excel, Word),
  • jogosítvány

Előny:

  • a magyar hulladékgazdálkodási piac ismerete,
  • környezetvédelmi, hulladékgazdálkodási területen szerzett végzettség

Amit kínálunk:

  • felelősségteljes munkakör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes javadalmazás
  • karrierlehetőség
  • lelkes, fiatal csapat

Munkavégzés helye:

Debrecen

A jelentkezéseket az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő