www.cvonline.hu

Vérvételi munkatárs

  • A hirdetés 1179 napja lejárt

A Synlab Hungary Kft. azonnali kezdéssel budapesti magán vérvételi helyekre, illetve kiszállásos vérvételekhez részmunkaidős, megbízási szerződés kötése mellett (másodállásban is) munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • középfokú egészségügyi végzettség
  • érettségi
  • vérvételben való kiváló jártasság
  • érvényes egészségügyi szakdolgozói működési nyilvántartás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek, gépírás tudás
  • pontos, precíz munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség

Előny:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • orvosi laboratóriumban szerzett gyakorlat
  • angol nyelvismeret

Feladatok:

  • a vérvétel szakszerű elvégzése a Synlab Hungary Kft. több budapesti telephelyén
  • adminisztráció
  • számlakészítés, készpénzkezelés, pénzügyi feladatok ellátása

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezését a fizetési igény és megpályázott pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre küldje.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő