www.cvonline.hu

Vérvételi asszisztens

  • A hirdetés 5 napja lejárt

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – budapesti munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VÉRVÉTELI ASSZISZTENS

FELADATOK

  • ügyfelek fogadása, adminisztratív teendők elvégzése
  • kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása
  • vérvétel
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • számlakészítés, készpénz és házipénztár kezelése, az ezzel kapcsolatos pénzügyi feladatok

ELVÁRÁSOK

  • középfokú egészségügyi végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!)
  • érvényes működési nyilvántartási igazolvánnyal rendelkezzen
  • vérvételi tapasztalat
  • empatikus, de határozott fellépés
  • precíz dokumentáció kezelés
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • egyéb juttatások
  • betanulási időszak biztosítása

MUNKAVÉGZÉS HELYE

SYNLAB Budapest Diagnosztikai Központ Mikrobiológiai Laboratóriuma
1044 Budapest Megyeri út 53.

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek IV. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű