www.cvonline.hu

Vérvételi asszisztens-adminisztrátor (Szolnok)

  • A hirdetés tegnap lejárt

A SYNLAB Hungary Kft. – Magyarország és Európa legnagyobb magánlaboratóriumi szolgáltatója – szolnoki munkavégzéssel teljes munkaidős munkatársat keres az alábbi pozícióba:

VÉRVÉTELI ASSZISZTENS-ADMINISZTRÁTOR

FELADATOK

  • ügyfelek fogadása, adminisztratív teendők elvégzése
  • kért laboratóriumi vizsgálatok regisztrálása, dokumentálása
  • vérvétel szakmai szabályoknak megfelelően
  • minőségirányítási rendszer szerinti munkavégzés
  • számlakészítés, készpénz és házipénztár kezelése, az ezzel kapcsolatos pénzügyi feladatok

ELVÁRÁSOK

  • minimum középfokú egészségügyi végzettség
  • egészségügyi nyilvántartási hivatalnál regisztrációval rendelkezzen
  • több éves vérvételi tapasztalat
  • empatikus, de határozott fellépés
  • precíz dokumentáció kezelés
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • monotonitás tűrése
  • jó munkabírás, terhelhetőség

AMIT NYÚJTUNK

  • kiszámítható, hosszú távú munkalehetőség
  • határozatlan idejű munkaviszony

MUNKAVÉGZÉS HELYE
SYNLAB Szolnoki Laboratóriumi Képviselet és Magánvérvételi Hely
5000 Szolnok Ady Endre út 35-37.

Jelentkezését a fizetési igénye és a megpályázott pozíció megjelölésével várjuk.

Helyek Szolnok
Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Egészségügy / Szociális ellátás > Egészségügyi laborasszisztens, Egészségügyi szakember, Orvos asszisztens
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű