www.cvonline.hu
Vending automata üzemeltető - Győr (Referenciaszám: PJ4082)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.11.26.
Jelentkezési határidő: 2015.12.02.
Hirdetés azonosító: 999229
lejárt

A COCA - COLA HBC Magyarország Kft. számára keresünk

Vending automata üzemeltető

munkatársakat Győrbe, hosszútávra

Feladatok:
- hideg- és melegital automaták és snack berendezések töltése
- az automaták napi töltése és napi karbantartása
- kapcsolattartás a helyi raktárral, ill. a raktár üzemeltetése

Elvárások:
- középfokú végzettség
- műszaki affinitás
- B kategóriás jogosítvány és magabiztos vezetői tapasztalat

Előny:
- műszaki / műszerész végzettség
- hasonló területen szerzett tapasztalat
- alapfokú német nyelvismeret

Amit a megbízónk kínál:
- versenyképes bérezés
- bónusz lehetősége
- hosszútávú együttműködés

Kérjük önéletrajzát, a bérigény megjelölésével csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szuhai Zsuzsanna kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.