VENDÉGLÁTÓIPARI MUNKA TAPASZTALATTAL RENDELKEZŐKNEK - ANGLIA

  • A hirdetés 915 napja lejárt

4-5 csillagos szállodai és éttermi munkákra keresünk szakácsokat és szakácssegédeket, valamint felszolgálókat, Angliába.

Feltétel:

  • Legalább egy év releváns tapasztalat.
  • Társalgási vagy jobb angol nyelvtudás.
  • Kezdőtőke megléte, amely kb.150.000 Ft.

A munka:

  • Heti minimum 40 óra
  • Munkaruhát a cég biztosít
  • A szerződések minimum 6 hónapra szólnak

Fizetés:

  • 6,50 – 8 GBP / óra, plusz borravaló

Szállás:

  • 35-50 GBP/hét
  • kaució nincs

Elhelyezés:

  • Bárhol az Egyesült Királyság területén.

Profi, részletes, mindenre kiterjedő önéletrajzot a E-mail cím megjelenítése email címre várunk.

További információ, még több külföldi munka honlapunkon.

Irodáink
Budapest: 06 1 203 5833
Debrecen: 06 30 607 1650
Csíkszereda:+40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon.
A többkörös állásinterjúk magyarországi irodáink valamelyikében folynak, így külföldön tartózkodó jelentkezőknek nem tudunk segíteni. Valamint Románia és Bulgária az unióhoz való későbbi csatlakozása miatt a két ország állampolgáraival szemben átmenetileg még fennálló munkaerőpiaci korlátozások megszűnésig nincsen lehetőségünk bolgár és román állampolgárok elhelyezésére ennél a munkánál. Megértésüket köszönjük.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 350000
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...