www.cvonline.hu

Vendéglátói munka

  • A hirdetés 239 napja lejárt

A budapesti Árkád üzletházban található KFC étterembe keresünk új kollégákat

vendégkiszolgáló, csomagoló és konyhai pozícióra.

Amennyiben szeretnél egy fiatalos, lendületes csapat tagja lenni, várjuk jelentkezésed!

Feladatok:

  • A rendelések udvarias, gyors és pontos felvétele, elkészítése és a kiszolgálás biztosítása
  • Az étterem tisztán tartása

Elvárásaink:

  • Vendégközpontúság
  • Pozitív gondolkodás
  • Rugalmasság
  • Talpraesett személyiség
  • Igényes megjelenés

Amit kínálunk:

  • Folyamatosan elérhető képzési és előrelépési lehetőségek
  • Stabil munkahely egy nemzetközi hátterű cégnél
  • Alapbér, cafeteria és havi bónuszok
  • Kedvezményes étkezés

Várjuk fényképes önéletrajzodat!