www.cvonline.hu

VENDÉGLÁTÁS VEZETŐ

  • A hirdetés 518 napja lejárt

 Az Erzsébet Üzemeltető Kft.

az Erzsébet programban fontos szerepet betöltő zánkai Erzsébet Üdülőközpont és Tábor vendéglátási részének irányítására

VENDÉGLÁTÁS VEZETŐT

keres.

3000 fős szálláskapacitásával az Erzsébet Üdülőközpont és Tábor Zánka Közép-Európa legnagyobb üdülő- és sportközpontja. 209 hektáros parkosított környezettel, hosszú, egybefüggő balatoni partszakasszal, rendezett stranddal várja vendégeinket. A nyári időszakban hetente közel 2000 gyermek vesz részt az Erzsébet-program keretén belül különböző tematikus táborokban, emellett egyéb nagy létszámú rendezvények is megrendezésre kerülnek.

A munkakör célja: A vendéglátás teljes körű irányítása, szakmai felügyelete, különös tekintettel a tábori étkeztetésre, kereskedelmi egységek működtetésére.

1.   Fő feladatok:

  • A vendéglátással kapcsolatos irányítás ellátása, különös tekintettel az étkeztetésre, a konyha, büfék, éttermek működésére és anyaggazdálkodásra.
  • Szakmai támogatást nyújt az értékesítési csoport részére.
  • Szakmai támogatást nyújt a műszaki vezető számára a vendéglátás területet érintő műszaki, karbantartási feladatok megvalósítása során.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri a költségek alakulását, javaslatot tesz a racionalizálásra.
  • Folyamatos kapcsolatban áll a cég külső partnereivel, a hatóságokkal, a szállítókkal.
  • A munkafolyamatok és törvényi előírások betartásának folyamatos ellenőrzése, különös tekintettel a kereskedelmi szálláshelyeket és éttermeket szabályozó rendelkezésekre.
  • Megtervezi a vendéglátás éves forgalmát, elkészíti a tervszámokat mind bevétel, mind költség vonatkozásában.

2.   Elvárások:

  • vendéglátóipari szakirányú felsőfokú végzettség
  • proaktivitás
  • határozottság
  • munkabírás, stressztűrő készség
  • kiváló szervező készség
  • vendégközpontúság
  • legalább 3 év vezetői tapasztalat
  • képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre egyaránt
  • MS Office magabiztos használata

3.   Előny:

  • két-három ezer fős étterem és konyha irányítása
  • áruforgalmi rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • kedvező munkabér
  • teljes munkaidős állás
  • bejelentett munka
  • cafeteria rendszer keretében biztosított fix béren kívüli juttatás
  • kedvezményes szállás- és étkezési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Zánka, Erzsébet Üdülőközpont és Tábor Zánka

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát és motivációs levelét (két referencia személy megnevezésével és elérhetőségével) a következő e-mail címre. Tárgymezőben kérjük, tüntesse fel a pozíció megnevezést.

Helyek Veszprém
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő