www.cvonline.hu

Vendéglátás üzletvezető munkatárs

  • A hirdetés 520 napja lejárt

A Tiszaparti Termálfürdő Kft.

vendéglátás üzletvezető munkatársat

keres tiszakécskei munkavégzéssel

Szakmai feladatok:

  • az étterem és pizzéria valamint a hozzátartozó egységek üzemeltetése, irányítása
  • együttműködés a konyhafőnökkel és szakácsokkal
  • felszolgálók felelősségteljes irányítása, motiválása, a beosztás elkészítése
  • részvétel a napi feladatok végrehajtásában, vendégek kiszolgálásában
  • vendégelégedettség ellenőrzése, vendégekkel való kapcsolattartás
  • a felszolgálók és felszolgáló tanulók betanítása, folyamatos oktatása, tréningezése
  • készletnyilvántartás és árurendelés elvégzése
  • leltározás és annak kiértékelése
  • forgalmi kimutatások elkészítése
  • étlap, itallap összeállítása, árazása
  • rendezvény ajánlatok készítése, a rendezvények előkészítése és lebonyolítása

Elvárások:

  • minimum 3 éves vezetői tapasztalat a vendéglátás területén
  • szakmai bizonyítvány
  • minimum egy idegen nyelv középfokú ismerete

Előny:

  • Hostware rendszer ismerete

Önéletrajzot és motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő