www.cvonline.hu

Vegyipari szakmunkás

  • A hirdetés 964 napja lejárt
Partnerünk köszörűszerszám gyártással foglalkozó magyar tulajdonú vállalat, kerámiai üzemük keverő műhelyébe keresünk vegyipari szakmunkást.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Kerámiai és műgyanta kötésű kerámiai köszörűszerszámok sajtolókeverékeinek készítése
  • Anyagmozgatás
  • Anyag előkészítés
  • Az elvégzett munkák dokumentálása

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Vegyipari vagy gumi vagy műanyagipari szakmunkás végzettség
  • Precizitás
  • Rendszeretet
  • Önálló munkavégzés

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett munkatapasztalat
  • Alapvető számítógépes ismeretek
  • Darukezelői végzettség

Egyéb információ:

  • Munkavégzés helye: Dél-Pest

Nyelvismeret: -, - szint

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B17Visz

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés