www.cvonline.hu

Vegyipari munkatárs (Németország Ludwigshafen) - (INTS/3/1)

  • A hirdetés 1142 napja lejárt

Multinacionális vegyipari partnercégük számára keresünk Németországba, Ludwigshafen környékére tapasztalt szakembereket az alábbi munkakörbe.

Feladatok:

  • Vegyipari termékek gyártása receptúra alapján
  • Gyártás folyamatos felügyelete több műszakban
  • Termékek, alapanyagok mozgatása a gyár területén belül
  • Gyárüzem feltöltése, felkészítése új termék gyártása esetén

Elvárások:

  • Vegyipari végzettség, vagy képesítés, vagy azzal egyenértékű szakmai tapasztalat
  • Erős középfokú aktív német nyelvtudás
  • Vegyipari gyártósoron szerzett tapasztalat, technológia, gyártási folyamatok alapos ismerete
  • Tapasztalat vegyipari végtermékek, félkész termékek csomagolása terén
  • Műszakos munkavégzésre való hajlandóság (3-4 műszak)

Amit kínálunk:

  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Kiváló kereseti lehetőség: bruttó 17 Euro/óra, 13. havi bér, év végi bónusz
  • Bejelentett, hivatalos németországi munkaviszony
  • Segítség szálláskeresésben és hivatalos ügyek intézésében

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és német nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Kérjük, a tárgyban tüntesse fel a megpályázni kívánt pozíciót!

Helyek Külföld
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő