www.cvonline.hu

VEGYIPARI KÉSZÜLÉKKEZELŐ

  • A hirdetés 471 napja lejárt

A SONEAS Vegyipari Kft. XXII. kerületi telephelyére

munkatársakat keres a termékek üzemi méretű előállítására.

Főbb feladatok:

  • üzemi készülékek kezelése, üzemeltetése
  • kémiai folyamatok és vegyipari műveletek elvégzése
  • szükség esetén anyagmozgatás
  • feladatokhoz kapcsolódó dokumentáció vezetése
  • üzemi rend fenntartása

A megfelelő jelölt:

  • érettségivel + vegyésztechnikusi végzettséggel ÉS
  • minimum 2 éves üzemi tapasztalattal rendelkezik

NKH által kiállított OKJ-s targoncakezelői vizsga és/vagy gyógyszergyári gyakorlat előnyt jelenthet.

Amit kínálunk:

  • érdekes, változatos munkák
  • hosszú távú munkalehetőség
  • béren kívüli juttatás

Munkaidő, munkarend

  • teljes munkaidő, több műszakos tevékenység

Jelentkezni fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajz megküldésével lehet az alábbi e-mail címen “KÉSZÜLÉKKEZELŐ” megjelöléssel.”

Jelentkezési határidő: 2015. október 10.

A beérkező önéletrajzok feldolgozása folyamatos, a személyes beszélgetésre történő időpont-egyeztetés legkésőbb a pályázat lezárása utáni héten megtörténik. Interjúra be nem hívott jelentkezők esetén az elutasításról nem áll módunkban külön értesítést küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő