www.cvonline.hu

Vegyipari- / gyógyszeripari- / élelmiszeripari gépészmérnök

  • A hirdetés 793 napja lejárt

Az europakraft GmbH Németország egyik legelismertebb és legkomolyabb fémipari szakember gárdával rendelkező szakember közvetítő és kölcsönző cégeként ismert.

Ezért gyártócégek igen nagy mennyiségű gyártási kéréssel fordulnak hozzánk, mint németországi partnereink. Üzemünk a Budapest M0 mellett, Nagytarcsán a világ legkorszerűbb gépeivel és szerszámaival van felszerelve.

Magyarországi üzemünk irányításához és németországi csapatunk erősítéséhez bizonyításra és felelősség vállalásra vágyó mérnököt /él-embert keresünk.

Feladatok:

  • Üzemirányítás, gyártáselőkészítés, gyártásvezetés, gyártási projektbonyolítás
  • Árkalkulációk, árajánlatok kidolgozása
  • Szoros együttműködés üzemünk szakembereivel

Elvárások:

  • Rozsdamentes fémszerkezet-, tartály-, hőcserélő-, készülékgyártásban és csőhálózat építésben szerzett tapasztalatok
  • Gyógyszer-, élelmiszer- és vegyipari berendezések árkalkulálásához szükséges  tapasztalatok
  • Tartály- és hőcserélő gyártáshoz szükséges szabványismeretek
  • Inventor és/vagy SolidWorks 3D-s szoftverek ismerete
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás /német nyelv előnybe helyezve/
  • Jogosítvány

Ajánlatunk:

  • Dinamikus csapat
  • Új és modern munkakörnyezet
  • Magas, kiemelt bérezés
  • Utazási költségtérítés
  • Hosszú távú biztos munkahely

Küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre, címszó: Mérnök

europakraft GmbH Magyarországi Fióktelepe
Naplás út 8. (M0-ás 58-as lejáró mentén) H-2142 Nagytarcsa

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Gyógyszeripar / Vegyipar
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német