www.cvonline.hu

Vegyipari gépkezelő/operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094923
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy gyógyszerhatóanyag-gyártó cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat vegyipari gépkezelő pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyag- gyártásban (fermentáció és feldolgozás) való aktív részvétel,
  • gyártásközi hibakivizsgálásokban való részvétel,
  • adminisztrációs tevékenység GMP környezetben,
  • a dokumentációs rendszer fejlesztésében és karbantartásában való részvétel.

Elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • műszakbeosztás alapján, napi 12 óra munkavégzés ( megszakítás nélküli munkarend),
  • jó dokumentációs készség,
  • megbízhatóság.

Előnyt jelent:

  • fermentáció és/vagy feldolgozó területen szerzett gyógyszergyártói gyakorlat
  • budapesti lakhely

Ajánlatunk:

  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • napi kihívások a termelés területén,
  • hosszútávú munkavégzés,
  • továbbképzési lehetőségek,
  • jó kollektíva.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével.