www.cvonline.hu

Vegyipari gépkezelő/operátor

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 1094923
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy gyógyszerhatóanyag-gyártó cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat vegyipari gépkezelő pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • gyógyszeralapanyag-gyártásban (fermentáció és feldolgozás) való aktív részvétel
  • gyártásközi hibakivizsgálásokban való részvétel
  • adminisztrációs tevékenység GMP környezetben
  • a dokumentációs rendszer fejlesztésében és karbantartásában való részvétel

Elvárások:

  • vegyésztechnikus végzettség
  • műszakbeosztás alapján, napi 12 óra munkavégzés ( megszakítás nélküli munkarend),
  • jó dokumentációs készség
  • megbízhatóság

Előnyt jelent:

  • fermentáció és / vagy feldolgozó területen szerzett gyógyszergyártói tapasztalat
  • angol nyelvismeret
  • budapesti lakhely

Amit kínálunk

  • kifejezetten vonzó bérezési csomag (alapbér, pótlékok, kiegészítő juttatás)
  • napi kihívások a termelés területén
  • hosszútávú munkavégzés
  • továbbképzési lehetőségek
  • modern és barátságos munkakörnyezet

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük regisztrációt követően a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével.