www.cvonline.hu
Vegyipari gépkezelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.02.17.
Hirdetés azonosító: 740741
lejárt

 Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Feladatok:

  •  Beérkezett alapanyagokból és készletekből termékek előállítása a mindenkor érvényes vezetői utasítások és technológiai leírások szerint
  • Vegyszerbekeverő gépek rendeltetésszerű használata
  • Az alapanyagok beérkeztetése, a gyártás előkészítése, a termékek előállítása
  • A gépek, berendezések rendszeres karbantartása, működésük figyelemmel kísérése, javítási igény jelzése
  • Segítségnyújtás a raktárosnak
  • Részt vesz a beérkezett anyagok egységrakomány- súlyának ellenőrzésében
  • Részt vesz az eladásra kerülő termékek címkézésében
  • Részt vesz az üres kannák gyártásra való előkészítésében
  • Árumozgatást végez elektromos és gázüzemű targoncával
  • A munkakörre előírt nyilvántartásokat szakszerűen vezeti, és a folyamatban lévő ügyeket figyelemmel kíséri

Elvárások:

  •  Érettségi vagy szakmunkás bizonyítvány
  • Targoncavezetői jogosítvány ( elektromos és gázos )
  • Terhelhetőség
  • Monotónia tűrő képesség

Amit nyújtunk:

 Előny:

  • Vegyipari végzettség
  • Vegyipari és hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Egyéb információ:

  • Egy műszakos munkarend
  • Munkavégzés helye: Kistarcsa

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.