www.cvonline.hu

Vegyipari gépkezelő

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.27.
Hirdetés azonosító: 1000833
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Jelenleg egy gyógyszerhatóanyag-gyártó cég budapesti telephelyére keresünk munkatársakat vegyipari gépkezelő/operátor pozícióba az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Gyógyszeralapanyag- gyártásban (fermentáció és feldolgozás) való aktív részvétel,
  • Gyártásközi hibakivizsgálásokban való részvétel,
  • Adminisztrációs tevékenység,
  • A dokumentációs rendszer fejlesztésében és karbantartásában való részvétel,
  • Egyéb, a vezető által adott feladat ellátása

Elvárások:

  • Pontos, precíz és önálló munkavégzés
  • Vegyésztechnikus végzettség
  • Monotonitástűrés
  • Műszakbeosztás alapján, napi 12 óra munkavégzés ( megszakítás nélküli munkarend),
  • Jó dokumentációs készség
  • MS Office alapismeret
  • Megbízhatóság

A munkavégzés helye: Budapest, IX.kerület

Előnyt jelent:

  • Fermentáció és/vagy feldolgozó területen szerzett gyógyszergyártói gyakorlat
  • Budapesti lakhely

Amit kínálunk:

  • Versenyképes kompenzációs csomag
  • Napi kihívások a termelés területén
  • Hosszútávú munkavégzés
  • Továbbképzési lehetőségek
  • Jó közösség

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük a Link megjelenítése pályázzon a pozícióra fényképes önéletrajz és motivációs levél feltöltésével. Kérjük, pályázatában tüntesse fel bérigényét is!