www.cvonline.hu

Vegyianyaggyártó/vegyésztechnikus

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 878397
lejárt

A Humán Centrum Kft. működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársakat egyaránt, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Technológiai feladatok végrehajtása, és dokumentálása
  • Folyamatirányító rendszerek alapszintű kezelése és ellenőrzése
  • A gyártáshoz szükséges gépek, berendezések, működőképességének és tisztaságának biztosítása
  • A kötelezően használt védőeszközök karbantartása, tisztítása
  • A gyártáshoz kapcsolódó dokumentációk kitöltése a GMP előírásoknak megfelelően
  • Az észlelt esetleges termelési problémák jelzése a szakmai felettesnek

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (vegyianyaggyártó, vegyésztechnikus)
  • Kémiai gyártásban szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  •  Kiemelt bérezés
  • 3 műszakos munkarend (6.00-14.00 és 14.00-22.00 és 22.00-06.00 óráig)
  • határozott idejű szerződés

Jelentkezni önéletrajz feltöltésével KIZÁRÓLAG a Link megjelenítése honlapon lehet!