www.cvonline.hu

VEGYI ÜZEMI MUNKÁS

  • A hirdetés 281 napja lejárt

ipox chemicals Kft

az epoxikémia területén piacvezető vállalkozás keres munkatársat

munkakörbe.

Feladat

  • Vegyi üzemi termelési feladatok ellátása folyamatos műszakban
  • anyagmozgatási feladatok
  • termelés előkészítése

Elvárásaink

  • vegyésztechnikus/vegyipari szakmunkás végzettség vagy
  • vegyiparban termelési területen szerzett tapasztalat
  • alapfokú számítástechnikai ismeret
  • precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • megbízhatóság
  • munkabírás

Előny

  • targoncavezetői engedély és tapasztalat

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatosan fejlődő vállalati háttér
  • önálló munkavégzés
  • jó munkahelyi légkör

Munkavégzés helye

Budapest, XXIII. kerület

Munkaidő

Az üzem heti 168 órában dolgozik, hétvégén, ünnepnapokon is.
Munkabeosztás: 4 műszakban, 12 órás munkarendben.

Az önéletrajzokat kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.
Önéletrajzok küldése minden esetben szükséges, anélkül sajnos nem tudjuk behívni a pályázót interjúra.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola