www.cvonline.hu

Vegyi-mentesítő

  • A hirdetés 704 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A repülőtér biztonságos működését befolyásoló tényezők megszüntetésében való részvétel.

Felelősségi kör:

  • A repülőtér területén bekövetkezett ismeretlen, veszélyes anyagokkal kapcsolatos esemény alkalmával a vonatkozó előírásoknak megfelelően riasztás esetén helyszínre vonulás,  radiológiai, biológiai illetve vegyi felderítési feladat elvégzése.
  • Elakadt, baleset szenvedett gépjárművek, légi járművek hideg mentése.
  • Frekventált területekről (futópályák, guruló utak, forgalmi és műszaki előterek), egyéb anyagok begyűjtése (kavicsok, nagyobb gumidarabok, fémdarabok, stb.)
  • A repülőtér területén szabadba jutott olajszármazékok mentesítése, keletkezett veszélyes hulladék kezelése.
  • Az események után jegyzőkönyv készítése, dokumentálása.
  • A technikai eszközök rendeltetésszerű használatának, meglétének és biztonságos működőképességének biztosítása.
  • A mentéshez és mentesítéshez szükséges felszerelések, eszközök üzembiztonsága érdekében időszakos karbantartás, illetve kisebb javítások elvégzése.
  • Elemi csapás viharos szél után szükség szerint a tetők, kiszolgálóeszközök, stb. balesetveszélyének megszüntetése.
  • A repülőtér területén elhullott állattetemek begyűjtése, tárolása, intézkedés az elszállításról. Elhullott állattetemek utáni fertőtlenítés, mentesítés.
  • A repülőtéri kényszer, vagy veszélyhelyzetek felszámolása során a vonatkozó eljárásoknak megfelelően a mentő eszközökkel és felszerelésekkel, műszerekkel végzi az események felszámolását.
  • Védőeszközök, védőruhák, felszerelések, technikák esemény utáni mentesítése.

Elvárások:

  • Általános vegyész, vegyésztechnikusi végzettség
  •  „B” (C) kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló együttműködési- és probléma-megoldó képesség
  • Precizitás
  • Önálló, minőségorientált munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzokat motivációs levéllel - a fizetési igény és a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címre várjuk.

Link megjelenítése

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő